| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MONITORING RELAY |
| Prekės ženklas | FINDER |
| ETIM | EC001441 |
| Įtampos matavimo diapazonas | 320-460 V |
| Fazės nuoseklumo stebėjimas | No |
| Stebėjimas ar nėra fazių disbalanso | No |
| Elektrinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823284408 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012823275956 |
| Plotis | 35 mm |
| Aukštis | 85 mm |
| Gylis | 54.5 mm |
| Su nuimamais gnybtais | No |
| Stebėjimas ar nėra fazinių gedimų | No |
| Per mažos įtampos aptikimo funkcija | Yes |
| Per didelės įtampos aptikimo funkcija | Yes |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz | 400 V |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz | 400 V |
| Maks. leistinas aktyvavimo delsos laikas | 0.5 s |
| Maks. leistinas regresinės delsos laikas | 600 s |
| Maks. reguliuojamas regresinės delsos laikas | 300 s |
| Aktyvacijos įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 0 |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 1 |
Monitoring relays Nr.contacts: 1 Contacts configuration: CO Contact Material: AgSnO2 Coil version: AC Volt AC: 400 V. Voltage measurement range: from 320 to 460 V. With detachable clamps: no Phase sequence monitoring: no Phase failure detection: no Function under voltage detection: yes Function over voltage detection: yes Phase imbalance monitoring: no Type of electric connection: Screw connection Max. permitted delay-on energization time: 0.5 s. Max. permitted off-delay time: 600 s. (A): 10 Protection Category: IP 20