| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Foot Switch 3SE2903-1AA20 2NO+2NC IP65 M20x1.5 |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
Push Buttons
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5080 00 |
| Jungiklio padėčių skaičius | 1 |
| Pritaikytas saugumo funkcijoms | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Montavimas prie sienos / tiesioginis montavimas | No |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 2 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 2 |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 4011209576582 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 156 mm |
| Aukštis | 138 mm |
| Gylis | 265 mm |
| Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-15, 230 V | 6 A |
| Su apsauginiu gobtuvu | Yes |
| Su užblokavimu | No |
| Su apsaugine izoliacija | No |
Momentary-contact foot switch, 1-pedal, with cover, without latching, Metal enclosure IP65, 2 NO+2 NC, Cable entry M20 x 1.5 momentary-contact foot switch SIRIUS 3SE29 as an operation device on especially hazardous parts of the plant, e.g. on presses and punches, ideal where the hands are to be kept free. Safety is a SIRIUS business.