| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MODULAR LEVEL CONTROL RELAY |
| Prekės ženklas | FINDER |
| Kategorijos |
Monitoring Relays
|
| Suderintos sistemos kodas | 9026 1029 00 |
| Kaskadinis | No |
| Įvesčių, skirtų elektrodams, skaičius | 3 |
| Reguliuojamas atsakomosios vertės jautrumas | Yes |
| Elektrinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Fizinio matavimo principas | Laidus |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823455655 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012823455648 |
| Plotis | 17.5 mm |
| Aukštis | 84 mm |
| Gylis | 56.5 mm |
| Su nuimamais gnybtais | No |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz | 110-240 V |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz | 110-240 V |
| DC nominali kontrolės maitinimo įtampa | 110-240 V |
| Maks. leistinas regresinės delsos laikas | 0 s |
| Maks. reguliuojamas regresinės delsos laikas | 0 s |
| Maks. leistinas operacinės delsos laikas | 7 s |
| Maks. reguliuojamas operacinės delsos laikas | 0.5 s |
| Aktyvacijos įtampos tipas | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 0 |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 1 |