| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Modular distribution block ELP-LBR160As grey |
| Prekės ženklas | SIMET |
| Kilmės šalis* | PL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001894 |
| Polių skaičius | 1 |
| Gnybtų padėčių poliuje skaičius | 13 |
| Pakavimo lygis 1 | 5907813220890, 5907813220890 |
| Plotis | 67 mm |
| Aukštis | 94 mm |
| Gylis | 18 mm |
| Kieto laidininko kryžminė sekcija (su kieta gija) | 6-70 mm² |
| Maks. nominali įtampa | 125 A |
| Su N bėgiu | No |
| Su PE bėgiu | No |