| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MODULAR CONTACTOR 223200124520 |
| Prekės ženklas | FINDER |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 4900 00 |
| Nominali operacinė įtampa | 250 V |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Kintamoji ar nuolatinė srovė |
| Įtampos tipas (darbinė įtampa) | Kintamoji srovė |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Nominali operacinė srovė | 25 A |
| Nominali sužadinimo įtampa | 9.6-13.2 V |
| Pakavimo lygis 1 | 8012823362366 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012823362373 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Maks. kaitrinės lempos apkrova | 2000 W |
| Maks. fluorescencinės lempos apkrova | 500 VA |
| Galima papildoma įranga | Yes |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 1 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 1 |
| Be dūzgimo | No |