| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Modular chassis DLCR type for SPACIAL WM steel enclosure, 36 modules, H400xW300 |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000264 |
| Dangčio tipas | Su prapjova |
| DIN bėgių skaičius | 3 |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480162657 |
| Pakavimo lygis 2 | 3606480162657 |
| Plotis | 255 mm |
| Aukštis | 355 mm |
| Gylis | 110 mm |
| Su montavimo plokšte | No |
| Su gaubtu | No |
| Modulinių tarpų su vienu DIN bėgiu skaičius | 12 |
| Su N-PE gnybtu | Yes |