| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MODLINK M12 A COD/CLAM |
| Prekės ženklas | Murrelektronik |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | CZ |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 6990 00 |
| Priedo tipas | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 4048879032391, 4048879032391 |
| Plotis | 131 mm |
| Aukštis | 127 mm |
| Gylis | 43 mm |