| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MOD. 1HSC INCO 4MHZ 5VDC |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
PLC Units & I/O Modules
|
| Kilmės šalis* | AT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Funkcijų skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 3606481276407 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |