| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Mod. 1FM dimmer 200W 2 wires+2inputs KNX |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Magistralinės sistemos įrenginiai (KNX/Modbus)
|
| Suderintos sistemos kodas | 8526 9200 00 |
| ETIM | EC001094 |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Modelis | Blankstantis paleidiklis |
| Išvesčių skaičius | 1 |
| EIB / KNX magistralės sistema | Yes |
| Magistralės sistemos radijo dažnis | Yes |
| „Powernet“ magistralės sistema | No |
| Kitos maršrutinės sistemos | Nėra |
| Pastotės įvestis | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 3250615989048, 3250615989048 |
| Pakavimo lygis 2 | 3250615989048 |
| Pakavimo lygis 3 | 3250615989048 |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Įtraukta magistralės jungtis | No |
| Apkrovos tipas | Universalus |
| Maks. kontrolinė srovė | 850 mA |
| Įtampos diapazonas | 230 V |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 0 |
| LON magistralinė sistema | No |
| Galima lygiagreti paslauga | No |
| Lokali operacija / rankos operacija | Yes |
| Išvesties galia nuo / iki | 200 W |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Su LED rodmeniu | Yes |
| Tinka galios padidinimui | No |
| KNX radijo magistralės sistema | Yes |
| Dvikryptis radijas | Yes |
| Nuimamas magistralės (šynos) modulis | No |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 40 mm |