| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Switch Disconnector with Fuse D02 3P+N 63A 400V MINIZED |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
D-System & D0-System Components
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 3030 00 |
| Nustatyta srovė | 63 A |
| Nustatyta įtampa | 400 V |
| Polių skaičius | 3 |
| Konstrukcijos dydis | D02 |
| Pakavimo lygis 1 | 4001869319254 |
MINIZED, Switch disconnector with Fuse, D02, 3-pole, In: 63 A, Un AC: 400 V