Miniature relays RM84-3012-35-5230 image 1
Miniature relays RM84-3012-35-5230
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 1000
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5900005037702
MPN: 852475
Pakuotė: 1
Dėžė: 20
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Miniature relays RM84-3012-35-5230
Prekės ženklas RELPOL
Kategorijos Elektromechaninės relės
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
Pakavimo lygis 2 5900005037702
Atsisiuntimai
Aprašymas
Miniature relays RM84-3012-35-5230, 2 CO. Contact material: AgSnO2. Voltage coil 230 V AC. Rated load AC1 8 A / 250 V AC. Mounting: for PCB and sockets. Cover protection category IP 67.