Miniature relays RM32N-3021-85-S018 image 1
Miniature relays RM32N-3021-85-S018
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 1000
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5900005204319
MPN: 2615016
Pakuotė: 1
Dėžė: 1000
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Miniature relays RM32N-3021-85-S018
Prekės ženklas RELPOL
Kategorijos Elektromechaninės relės
Suderintos sistemos kodas 8536 4190 00
Pakavimo lygis 2 5900005204319
Atsisiuntimai
Aprašymas
Miniature relays RM32N-3021-85-S018, 1 NO. Contact material: AgSnO2. Voltage coil 18 V DC sensitive coil. Rated load AC1 5 A / 250 V AC. Mounting: for PCB. Cover protection category IP 67.