Miniature relays RM12N-3021-35-1012 image 1
Miniature relays RM12N-3021-35-1012
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 1000
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5900005201240
MPN: 2614938
Pakuotė: 1
Dėžė: 1000
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Miniature relays RM12N-3021-35-1012
Prekės ženklas RELPOL
Kategorijos Elektromechaninės relės
Suderintos sistemos kodas 8536 4190 00
Pakavimo lygis 2 5900005201240
Atsisiuntimai
Aprašymas
Miniature relays RM12N-3021-35-1012, 1 NO. Contact material: AgSnO2. Voltage coil 12 V DC. Rated load AC1 10 A / 250 V AC. Mounting: for PCB. Cover protection category IP 67.