Miniature circuit breaker LVN-100C-1 image 1
Miniature circuit breaker LVN-100C-1
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125422662
MPN: OEZ:42266
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Miniature circuit breaker LVN-100C-1
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125422662
Aprašymas
In 100 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic C, 1-pole, Icn 10 kA