Miniature circuit breaker LTN-63D-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-63D-1N
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125417156
MPN: OEZ:41715
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Miniature circuit breaker LTN-63D-1N
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125417156
Aprašymas
In 63 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic D, 1+N-pole, Icn 10 kA