Miniature circuit breaker LTN-32D-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-32D-1N
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125417125
MPN: OEZ:41712
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Miniature circuit breaker LTN-32D-1N
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125417125
Aprašymas
In 32 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic D, 1+N-pole, Icn 10 kA