Miniature circuit breaker LTN-25C-1N image 1
Miniature circuit breaker LTN-25C-1N
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125417002
MPN: OEZ:41700
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Miniature circuit breaker LTN-25C-1N
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125417002
Aprašymas
In 25 A, Ue AC 230 V / DC 72 V, characteristic C, 1+N-pole, Icn 10 kA