Miniature circuit breaker LMB-16C-1N image 1
Miniature circuit breaker LMB-16C-1N
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125465607
MPN: OEZ:46560
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Miniature circuit breaker LMB-16C-1N
Prekės ženklas OEZ
Kategorijos Moduliniai automatiniai jungikliai (MCB)
ETIM EC000042
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125465607
Aprašymas
In 16 A, Ue AC 230 V/DC 72 V, characteristic C, 1+N-pole, Icn 6 kA