Miniature circuit breaker LMB-13B-1N image 1
Miniature circuit breaker LMB-13B-1N
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8590125465485
MPN: OEZ:46548
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Miniature circuit breaker LMB-13B-1N
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8590125465485
Aprašymas
In 13 A, Ue AC 230 V/DC 72 V, characteristic B, 1+N-pole, Icn 6 kA