Miniature circuit-breaker, Acti9 NG125LMA, 2P, 12.5 A, MA curve, 50 kA (IEC 60947-2)
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3303430188711
MPN: 18871
Pakuotė: 1
Dėžė: 6
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 6-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Miniature circuit-breaker, Acti9 NG125LMA, 2P, 12.5 A, MA curve, 50 kA (IEC 60947-2)
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Moduliniai automatiniai jungikliai (MCB)
ETIM EC000042
Nustatyta srovė 12.5 A
Nustatyta įtampa 230 V
Išleidimo charakteristika MA
Modulinių tarpų skaičius plotyje 3
Polių skaičius (bendras) 2
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 prie 230 V 0 kA
Kiti techniniai duomenys
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Suprojektuotas gylis 47 mm
Dažnio diapazonas 50-60 Hz
Nominali izoliacinė įtampa Ui 690 V
Srovės apribojimo klasė 0
Įtampos perviršiaus kategorija 4
Užterštumo laipsnis 3
Saugos laipsnis (IP) IP20
Apsaugotų polių skaičius 2
Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį Yes
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos vientisa šerdis 1.5-50 mm²
Prijungiamo laidininko kryžminės sekcijos įvairialypis laidynas 1-35 mm²
Aplinkos temperatūra operaciniu metu -30-70 °C
Galima papildoma įranga Yes
Nurodytoji trumpojo jungimo nutraukimo geba pagal EN60898 0 kA
Nurodyta trumpojo jungimo nutraukimo geba Icu pagal IEC 60947-2 ir 230 V 100 kA
Nurodytoji tumpojo jungimo nutraukimo galia 50 kA
Nurodytoji atlaikoma impulsinė įtampa 8 kV
Atsisiuntimai
Aprašymas
This Acti9 NG125LMA product is a low voltage circuit breaker. It is a 2P circuit breaker with 2 protected poles and 12.5A In rated current and MA tripping curve. The rated short circuit breaking capacity goes up to 100kA at 220VAC to 240VAC conforming to EN/IEC 60947-2 standard and 100kA at 220VAC to 240VAC conforming to EN/IEC 60947-2 standard. It complies with both industrial standard EN/IEC 60898-1 and residential standard EN/IEC 60947-2. This miniature circuit breaker protects circuits against short circuit and overload current. It is suitable for isolation in the industrial sector according to IEC/EN 60947-2 standard. The fault tripping is indicated by a red mechanical state indicator light on the front face of the circuit breaker. It has an electrical endurance going up to 10000 cycles and a mechanical endurance going up to 20000 cycles. The Ue operational voltage is going from 380VAC to 415VAC. The Ui rated insulation voltage is 690VAC. The Uimp rated impulse withstand voltage is 8kV. The operating frequency is 50Hz or 60Hz. It is DIN rail mountable. Its width is 6 pitches of 9mm. Pollution degree is 3. Overvoltage category is IV. The dimensions are (W) 54mm x (H) 103mm x (D) 81mm. The weight is 0.48kg. According to IEC 60529 standard, the degree of protection is IP20 and IP40 in enclosure. The operating temperature is -30°C to 70°C. The storage temperature is -40°C to 70°C.