| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Mini-enclosure,gamma,4M,IP30,1xPE,1xN |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Small Distribution Boards
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8547 2000 00 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Korpuso medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Dangčio modelis | Su prapjova |
| Pravažiuojančių durų signalas | No |
| Pakavimo lygis 1 | 3250612843169, 3250612843169 |
| Pakavimo lygis 2 | 3250612843169 |
| Pakavimo lygis 3 | 3250612843169 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 110 mm |
| Aukštis | 180 mm |
| Gylis | 82 mm |
| RAL numeris | 9010 |
| Su montavimo plokšte | No |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Dangčio tipas | Laisvai pasirenkamas |
| EMC versija | No |
| Galimas praplėtimas | No |
| Vidinis gylis | 82 mm |
| DIN bėgiai | No |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 4 |
| Uždarymo tipas | Kita |
| Permatomas gaubtas / durys | No |
| Su užraktu | No |
| Įžeminimo gnybtų blokas | No |
| Neutralus gnybtų blokas | No |
Mini-enclosure, gamma, 4 module, protect. class IP30, 1xPE, 1xN