Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD image 1
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD image 2
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD image 3
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD thumbnail 1
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD thumbnail 2
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD thumbnail 3
Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 4049787043752
MPN: 261.110.70
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Midi TwinLIGHT 12/24VAC/DC RD
Prekės ženklas WERMA
Kategorijos Indikaciniai ir signaliniai žibintai
Lemputės
Kilmės šalis* DE
Suderintos sistemos kodas 8531 1095 00
ETIM EC002975
Galia 1 W
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4049787043752, 4049787043752
Kiti techniniai duomenys
Montavimo metodas Kita
Plotis 85 mm
Aukštis 130 mm
Korpuso spalva Pilkas
Įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Elektros sunaudojimas 0.175 A
Žibintuvėlis No
Nepertraukiama šviesa Yes
Korpuso medžiaga Plastikinis
Aplinkos temperatūra -30-60 °C
Lempa Nekeičiamas LED
Lempos gaubto spalva Raudonas
Nominali įtampa nuo / iki 24 V