| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MHS G12 70W/840 CDM-T |
| Prekės ženklas | iLight |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lizdas | G12 |
| Lempos įtampa | 70 V |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Pakavimo lygis 1 | 0462653152213 |