| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MFC50-50 Flexibar clamp for 50x10 mm copper busbar, max 50x10x1 |
| Prekės ženklas | Morek |
| Kategorijos |
Busbar Systems and Accessories
|
| Tinka | Plokšti bėgiai |
| Su gnybtu | 58 mm |
| Magistralinės jungties storis | 5-10 mm |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | Yes |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | No |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4744397024121 |
| Pakavimo lygis 2 | 4744397024121, 4744397024121 |