| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MFC30-32 Flexibar clamp for 30x10 mm copper busbar, max 32x10x1 |
| Prekės ženklas | Morek |
| Kategorijos |
Busbar Systems and Accessories
|
| Tinka | Plokšti bėgiai |
| Su gnybtu | 40 mm |
| Magistralinės jungties storis | 5-10 mm |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | Yes |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | No |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4744397024091 |
| Pakavimo lygis 2 | 4744397024091, 4744397024091 |