| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Meter distribution ZVi 3045-K |
| Prekės ženklas | Spelsberg |
| Kategorijos |
Meter Boxes
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9095 00 |
| Montavimo metodas | Montuojama ant paviršiaus |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Pakavimo lygis 1 | 4013902409570 |
| Plotis | 450 mm |
| Aukštis | 300 mm |
| Gylis | 162 mm |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Yes |
| Su montavimo bėgiais | Yes |