| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | METEOR NN |
| Prekės ženklas | S&P |
| Suderintos sistemos kodas | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC000532 |
| Plotis | 405 mm |
| Modelis | Pastatomas ventiliatorius |
| Aukštis | 520 mm |
| Gylis | 200 mm |
| Energijos sunaudojimas | 55 W |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Ventiliatoriaus lygių skaičius | 3 |
| Nuolatinė operacija | Yes |
| Rotoriaus diametras | 300 mm |
| Virpėjimas | Yes |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Bazinė spalva | Pilkas |
| Oro cirkuliacija | 5195 m³/h |
| Pakavimo lygis 1 | 8413893033703 |