| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Metallic mounting plate for PLA enclosure H750xW1250mm |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Plokštė montažinė skydeliui
|
| Kilmės šalis* | ES |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000213 |
| Paviršiaus apdorojimas | Su miltelių danga |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480193828 |
| Plotis | 1250 mm |
| Aukštis | 750 mm |
| Skylių pramušimas | No |