| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Metalldampf.Str.2000W 400V breits.o.Lamp |
| Prekės ženklas | PCE |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000346 |
| Lempa | Metalo halidų lempa |
| Nominali įtampa nuo / iki | 400 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| Didžiausioji sistemos galia | 2000 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 180000 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 9003399334924 |
| Laidininko kryžminė sekcija | 2.5 mm² |
| Jungties tipas | Kita |
| Tinka lempos galiai | 2000 W |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Jungiamojo kabelio ilgis | 50 m |
| Su lempa | No |
| Šviesos spalva | Baltas |