| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Metal Halide Bulb HQI-T 70W/NDL UVS G12 |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lizdas | G12 |
| Šviesos srautas | 5500 lm |
| Lempos įtampa | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 4200 K |
| Pakavimo lygis 1 | 4008321524799 |