| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Metal faceplates-1 to 3 plug-in DPX³ with/without front motor-driven handle-vert |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Montavimo komponentai
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000456 |
| Medžiaga | Plienas |
| Tinka pastato korpuso aukščiui | 2200 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3245060212117, 3245060212117 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414971925007 |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis | 400 mm |
| Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis | 725 mm |
| Aukščio vienetų skaičius | 0 |
| Paviršiaus tipas | Su miltelių danga |