METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT317X120MM image 1
METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT317X120MM
EAN: 3606480151798
MPN: NSYCAG317X120M
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 8-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT317X120MM
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Ventiliacijos priedai
Kilmės šalis* SE
Suderintos sistemos kodas 8538 1000 00
ETIM EC000331
Montavimo metodas Prisukamas montavimas
Plotis 148 mm
Aukštis 345 mm
Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis 0 mm
Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis 0 mm
Maksimaliam ventiliatorių skaičiui 1
Diametras 0 mm
Su įmontuotu filtru No
Medžiaga Plienas
Saugos laipsnis (IP) IP20
Paviršiaus tipas Lakuotas
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3606480151798
Aprašymas
ClimaSys CA metal outlet grille. 316 x 120 mm cut-out. External is 345 x 148 mm. Thermal management accessory. Metal louvre plate. Mounting on sides of enclosure, fixing mode by screws. Steel made, epoxy-polyester powder finish. Grey RAL 7035. IP20 Protection.