METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT170X190MM image 1
METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT170X190MM
Sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3606480151835
MPN: NSYCAG170X190LM
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Sandėlyje - paruošta siuntimui
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT170X190MM
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Ventiliacijos priedai
Kilmės šalis* FR
Suderintos sistemos kodas 8538 9099 00
ETIM EC000331
Montavimo metodas Prisukamas montavimas
Plotis 220 mm
Aukštis 220 mm
Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis 80 mm
Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis 800 mm
Maksimaliam ventiliatorių skaičiui 1
Diametras 0 mm
Su įmontuotu filtru No
Medžiaga Plienas
Saugos laipsnis (IP) IP23
Paviršiaus tipas Lakuotas
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3606480151835
Aprašymas
ClimaSys CA metal outlet grille. 169 x 190 mm cut-out. External is 220 x 220 mm. Thermal management accessory. Metal louvre plate. Mounting on sides of enclosure, fixing mode by screws. Steel made, epoxy-polyester powder finish. Grey RAL 7035. IP23 Protection.