METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT110X46MM image 1
METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT110X46MM
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3606480151750
MPN: NSYCAG110X46M
Dėžė: 10
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT110X46MM
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Ventiliacijos priedai
Kilmės šalis* SE
Suderintos sistemos kodas 8538 1000 00
ETIM EC000331
Montavimo metodas Prisukamas montavimas
Plotis 62 mm
Aukštis 144 mm
Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis 46 mm
Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis 800 mm
Maksimaliam ventiliatorių skaičiui 1
Diametras 0 mm