METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT104X95MM image 1
METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT104X95MM
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 3606480151811
MPN: NSYCAG104X95LM
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas METAAL UITLAAT GRID CUT-UITLAAT104X95MM
Prekės ženklas Schneider Electric
Kategorijos Ventiliacijos priedai
Kilmės šalis* FR
Suderintos sistemos kodas 8538 9099 00
ETIM EC000331
Montavimo metodas Prisukamas montavimas
Plotis 120 mm
Aukštis 120 mm
Pastato, skirto dėžei įmontuoti, plotis 80 mm
Pastato, skirto dėžei įmontuoti, gylis 800 mm
Maksimaliam ventiliatorių skaičiui 1
Diametras 0 mm
Su įmontuotu filtru No
Medžiaga Plienas
Saugos laipsnis (IP) IP23
Paviršiaus tipas Lakuotas
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 3606480151811
Aprašymas
ClimaSys CA metal outlet grille. 103 x 95 mm cut-out. External is 120 x 120 mm. Thermal management accessory. Metal louvre plate. Mounting on sides of enclosure, fixing mode by screws. Steel made, epoxy-polyester powder finish. Grey RAL 7035. IP23 Protection.