| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MERCER | Table lamp | Black |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Korpuso spalva | Juodas |
| Aukštis / gylis | 450 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Didžiausioji sistemos galia | 40 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5701581408685 |
| Pakavimo lygis 2 | 5701581408593 |
| Lempos laikiklis | E14 |
| Korpuso medžiaga | Kita |