| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Membrane for cable entrance FL13 with 10 entrances 4x16mm + 6x13mm. |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | SE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Modelis | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480389818 |
| Plotis | 135 mm |
| Aukštis | 20 mm |
| Gylis | 47 mm |
| RAL numeris | 7035 |