| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Medium washer M8 |
| Prekės ženklas | EATON |
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7318 2200 00 |
| ETIM | EC000098 |
| Išorinis diametras | 100 mm |
| Vidinis diametras | 8 mm |
| Storumas | 1 mm |
| Skylmušio forma | Apvalus |
| Medžiaga | Kita |
| Tinka metriniam varžto dydžiui (M..) | 8 |
| Pakavimo lygis 1 | 8711426411876 |
| Pakavimo lygis 2 | 8711426411876 |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Fasetė | No |
| Grūdintas | Yes |