| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MEA SHP-T 150W |
| Prekės ženklas | Sylvania |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | E40 |
| Šviesos srautas | 15150 lm |
| Bendras ilgis | 211 mm |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 20-39 (4 klasė) |
| Diametras | 47 mm |
| Lempos efektyvumas | 101 lm/W |
| Spalvos temperatūra | 2000 K |
| Lempos galia | 150 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5410288240169 |
| Be gyvsidabrio | No |
| Iškrovos vamzdelių skaičius | 1 |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 28000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 165 kWh |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė pagal ES reglamentą 2019/2015 | F |