| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MCB Kit Quadro System 200×600mm |
| Prekės ženklas | Hager |
| Kategorijos |
Maži skirstomieji skydeliai
|
| ETIM | EC002575 |
| Plotis | 662 mm |
| Aukštis | 125 mm |
| Gylis | 224 mm |
| DIN bėgių skaičius | 1 |
| Pakavimo lygis 1 | 3250616132054 |
| Pakavimo lygis 2 | 3250616132054 |
| Pakavimo lygis 3 | 3250616132054 |
| Galimas praplėtimas | No |
| Su magistraline jungtimi | No |