| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MC-GAAR-212.10 zilverkleurig Flex. metalen beschermslang |
| Prekės ženklas | FRÄNKISCHE |
| Kategorijos |
Cable Hoses
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8307 1000 00 |
| Paviršiaus apdorojimas | Galvanizuotas |
| Medžiaga | Plienas |
| 1 dengiamojo apvalkalo medžiaga | Nearmuotas |
| 2 dengiamojo apvalkalo medžiaga (išorei) | Nearmuotas |
| Pakavimo lygis 1 | 4013960577501 |
| Spalva | Cinkas |
| Išorinis diametras | 15 mm |
| Vidinis diametras | 12 mm |
| Svoris | 0.165 kg/m |
| Kompresinis stiprumas | 1250 N |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -45-250 °C |
| Statinis lenkimo spindulys | 40 mm |
| Degimo spartinimas | No |
| Sandarinimas | Nėra sandariklio |
| Elektros sistemos chsrakteristika | Su laidžiomis savybėmis |
| Pritaikytas EX darbams | No |
| Su aprobacija pagal UL | No |
| Tempimo stiprumo riba | 1000 N |
| Nominalus diametras | 12 mm |
| Nominalus dydis coliais | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | IP50 |