MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 1
MD01 image 2
MD99 image 3
MD99 image 4
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 5
MD01 image 6
MD01 image 7
MD99 image 8
MD99 image 9
MD99 image 10
MD99 image 11
MD99 image 12
MD99 image 13
MD01 image 14
MD99 image 15
MD01 image 16
MD99 image 17
MD99 image 18
MD99 image 19
MD99 image 20
MD99 image 21
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 22
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 23
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 24
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 5
MD01 thumbnail 6
MD01 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD99 thumbnail 10
MD99 thumbnail 11
MD99 thumbnail 12
MD99 thumbnail 13
MD01 thumbnail 14
MD99 thumbnail 15
MD01 thumbnail 16
MD99 thumbnail 17
MD99 thumbnail 18
MD99 thumbnail 19
MD99 thumbnail 20
MD99 thumbnail 21
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 22
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 23
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 24
MBH351 Set S750 breaker Module 3PW
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4011617421016
MPN: 2CPX042101R9999
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Surinkti skirstomieji blokai
Suderintos sistemos kodas 8538 1000 00
ETIM EC001897
Polių skaičius 3
Tinka maitinimo grandinės atjungikliui No
Nominali operacinė srovė 250 A
Su įmontuotu kompaktišku jungiklio atjungėju No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4011617421016
Kiti techniniai duomenys
Plotis 250 mm
Aukštis 450 mm
Gylis 200 mm
Su gaubtu Yes
Plastikinio gaubto plokštė Yes
Su papildomu gnybtu No
Jungiklių skaičius 0
Tinka jungiklio atjungėjui Yes
Tinka jungikliui be įtampos No
Tinka perjungėjui No
Su įmontuotu maitinimo atjungimo jungikliu No
Su įmontuotu jungikliu be įtampos No
Su įmontuotu perjungėju No
Atsisiuntimai
Aprašymas
Interior fitting module, CombiLine, Modular distribution panel not assembled, for Switch OS not connected, Grid unit 3 GU = 450 mm, panel width 1 = 250 mm, 36 Space units, unequipped for the installation of 1 Switch with fuse OS160G / OS250G, for busbar system 3-pole, rated current maximum 250 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: with cut-out, usuable as of the cabinet depth of 215.225 mm