MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 1
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 2
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 3
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 4
MD99 image 5
MD99 image 6
MD01 image 7
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 8
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 9
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 1
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 2
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 3
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 4
MD99 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD01 thumbnail 7
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 8
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 9
MBA160ALA Set Switch-Disconn.-Module
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4011617418047
MPN: 2CPX041804R9999
Pakuotė: 1
Dėžė: 12
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Surinkti skirstomieji blokai
Suderintos sistemos kodas 8538 1000 00
ETIM EC001897
Tinka maitinimo grandinės atjungikliui FALSE
Nominali operacinė srovė 250 A
Su įmontuotu kompaktišku jungiklio atjungėju FALSE
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4011617418047
Pakavimo lygis 2 4011617418047
Kiti techniniai duomenys
Plotis 250 mm
Aukštis 300 mm
Gylis 66 mm
Su gaubtu Yes
Plastikinio gaubto plokštė TRUE
Su papildomu gnybtu FALSE
Jungiklių skaičius 0
Tinka jungiklio atjungėjui TRUE
Tinka jungikliui be įtampos FALSE
Tinka perjungėjui FALSE
Su įmontuotu maitinimo atjungimo jungikliu FALSE
Su įmontuotu jungikliu be įtampos FALSE
Su įmontuotu perjungėju FALSE
Atsisiuntimai
Aprašymas
Interior fitting module, CombiLine, Modular distribution panel not assembled, for Switch disconnector OT not connected, Grid unit 2 GU = 300 mm, panel width 1 = 250 mm, 24 Space units, unequipped for the installation of 1 NH-switch disconnector OT250E, for busbar system 4-pole, rated current maximum 250 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: Closed, usuable as of the cabinet depth of 200 mm