| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Halogen lamp Philips MASTERLine ES 20W GU5.3 12V 36D 1CT/4X5F |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000259 |
| Lizdas | Kita |
| Lempos įtampa | 12 V |
| Lempos galia | 20 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8711500413673 |