| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MASTER HPI Plus 400W/645 BU-P E40 1SL/6 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Lizdas | E40 |
| Šviesos srautas | 32500 lm |
| Lempos įtampa | 125 V |
| Spalvos temperatūra | 4500 K |
| Pakavimo lygis 1 | 8711500211439 |