| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MAS LEDtube VLE UN 1200mm UO 16W840 T8 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | G13 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 28 mm |
| Lempos efektyvumas | 156 lm/W |
| Lempos forma | Vamzdelis, dvigubas galas |
| Ilgis | 1200 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Dangčio tipas | Apšerkšnijęs |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 16 W |
| Šviesos srautas | 2500 lm |
| Lempų žymėjimas | T8 |
| Kaitinamoji lempa | No |
| Pakavimo lygis 1 | 8718699739195 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718699739201 |
| Pakavimo lygis 3 | 8718699739195 |
| Spalva | Baltas |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Su nuotoliniu valdymu | No |
| Energijos taupymo klasė | A++ |
| Galima nuotolinė operacija | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Neutralus 3300-5300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 50000 h |
| Nominali srovė | 75 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 16 kWh |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Bendrasis harmonikų iškreipis | 0.2 |
| Foto biologinė sauga pagal EN 62471 | RG0 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 50000 |
| Galios faktorius | 0.9 |
| Energijos efektyvumo indeksas (EEI) | 0.0872 |