| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MAS LEDtube UN 1200mm UO 16W830 T8 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 143.8 lm/W |
| Šviesos srautas | 2300 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696728536 |