| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MAS LEDtube HF 1200mm HO 26W 830 T5 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 142.3 lm/W |
| Šviesos srautas | 3700 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696705278 |