| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MAS LEDtube HF 1200mm HO 18W840 T8 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 1000 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 116.7 lm/W |
| Šviesos srautas | 2100 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696471258 |