| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MAS LEDtube 1200mm HO 14W830 T8 |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Užtamsinamas | No |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Lempos efektyvumas | 142.9 lm/W |
| Šviesos srautas | 2000 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 8718696687185 |